O nas


Firma czyli...

CarreStudio to autorska pracownia architektoniczna stworzona w lutym 2014 roku. Jej założycielem jest Rafał Figiel, z wykształcenia architekt. Pracownia ma na celu tworzenie projektów energooszczędnych, wygodnych i funkcjonalnych dla użytkowników, przy jednoczesnym uwzględnieniu harmonii pomiędzy projektowanym obiektem i otoczeniem.

CarreStudio zajmuje się projektowaniem nowych obiektów różnego typu, przebudowami i adaptacjami starych oraz aranżacją wnętrz zarówno indywidualnych, jak i komercyjnych. Dzięki współpracy z wieloma firmami branżowymi możemy zaoferować klientom kompleksową obsługę inwestycji.

W CarreStudio liczą się ludzie, dlatego każdy projekt traktowany jest indywidualnie. Łączymy potrzeby i upodobania naszych klientów z własną wizją i doświadczeniem. W pracowni powstają projekty niepowtarzalne, które będąc wizytówką firmy, będą cieszyły klientów latami. Zgodnie z zasadą – dobry projekt to dobra inwestycja.

Zapraszamy do zakładki PORTFOLIO.

Krótko o założycielu

rafal figiel

Rafał Figiel, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, którą ukończył w 2011 roku uzyskując dyplom z akredytacją Royal Institute of British Architects. Jego przygoda z architekturą rozpoczęła się już w roku 2003 w Technikum Architektoniczno-Budowlanym. Od tego momentu przez cały okres nauki sukcesywnie zdobywał doświadczenie współpracując z różnymi pracowniami, zarówno tymi tworzącymi architekturę nowoczesną, jak i tymi zajmującymi się architekturą tradycyjną i zabytkową. Zajmował się obiektami o zróżnicowanej wielkości i stopniu skomplikowania, dzięki czemu nabył niezbędnej wiedzy, nie tylko teoretycznej, ale także praktycznej, by obecnie móc oferować swoim klientom produkty dopracowane i odpowiadające ich potrzebom.

Wykonanie IT IT Solution
facebook pinterest instagram